50ccm

Tyto stránky jsou věnovány všem malým motorkářům, kteří z jakéhokoli důvodu jezdí na strojích do 50ccm a možná jsou víc motorkáři než šílení jezdci na silných motocyklech, kteří nerespektují žádná pravidla a porušují kolikrát i pravidla skalních motorkářů.
Tisíce levných předmětů!
Tisíce levných předmětů!

Zde se můžete zaregistrovat na AUKRO a vybrat si své moto nebo scooter.

Právě je návštěvníků

online:

Statistika

Filmy

UPOZORNĚNÍ:

Videa, která přehráváte z našeho webu, nejsou uložena na tomto servru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušovani autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

všechny plakáty (2)
 

Pirát silnicHot Rod


Komedie / Akční 
USA, 2007, 88 min


Režie: Akiva Schaffer
Hrají: Andy Samberg, Ian McShane, Bill Hader,

Sissy Spacek, Isla Fisher, Ken Kirzinger,

Donavon Stinson,Will Arnett, Danny R. McBride


Andy Samberg (Saturday Night Live) jako Rod Kimble, kaskadér s falešným knírkem a velkým snem, v této fantastické komedii tak nepředvídatelné, že nebudete věřit, co přijde dál! Rod nikdy nedopadl, aniž by si nenamlátil. Jeho rodina a přátelé si myslí, že si stále jen dělá legraci. A ke všemu jeho nevlastní otec Frank ho používá jako svůj boxovací pytel. Ale pár drobných problémů mu nemůže zabránit v největším kaskadérském kousku jeho života. Dále hrají Isla Fischer (Wedding Crashers) a Ian McShane (Shrek the Third), Pirát silnic je "neuvěřitelně zábavný od začátku do konce" a míra zábavy stoupá, když Rod vzdoruje smrti, aby ... (zobrazit celý text)

Pirát silnic

torrent

Akční / Fantasy / Dobrodružný 
USA, 2007, 114 min

Režie:
Mark Steven Johnson
Hrají: Nicolas Cage, Eva Mendes, Wes Bentley, Peter Fonda, Sam Elliott, Donal Logue

 Ghost Rider je filmovou adaptací marvelovského komiksu o motocyklovém kaskadérovi jménem Johnny Blaze (Nicolas Cage), obyčejném muži, který chce zachránit svého otce před jistou smrtí, čehož zneužije Mefistoteles a nabídne mu nevýhodnou výměnu - zachrání otce, ale Blaze se bude muset stát jeho sluhou. Kaskadér se tak stane Ghost Riderem, démonem, jenž každou noc vyráží na temném hořícím motocyklu vykonávat přání vládce pekel. Jenže Blaze se dokáže Mefistetolovi vzepřít a svou nadpřirozenou moc použije v boji proti zlu... Originální Trailer

http://www.csfd.cz/film/44499-motorkari-biker-boyz/videa/

 

Plakát
Motorkári
Biker Boyz


Akční / Drama / Krimi 
USA, 2003, 110 min


Režie: Reggie Rock Bythewood
Hrají: Laurence Fishburne, Larenz Tate, Derek Luke, Brendan Fehr, Rick Gonzalez, Meagan Good, Salli Richardson, Orlando Jones, Vanessa Bell Calloway, Dante Basco, Lisa Bonet, Kadeem Hardison, Terrence Howard, Titus Welliver, Djimon Hounsou, Melissa De Sousa, Eriq La Salle

 

V undergroundovém světě motorkářských gangů je Smoke (Laurence Fishburne) neporazitelným králem. Jeho pozici ale ohrožuje Kid (Derek Luke), který má pro svržení krále i své osobní důvody. Vzrušující příběh pro milovníky rychlosti a akce! Orlando Jones, Kid Rock, Lisa Bonet spolu s dalšími sexy herci to v Motorkářích pořádně rozjedou!   (oficiální text distributora)